Aktualności

Otoczenie biznesowe biurowca Quadro Office

img-white-02

Przestrzeń biurowa — komfort dla pracowników i klientów

Wiemy, jak istotnym aspektem dla firm jest przestrzeń biurowa. Ważne, aby znajdowała się w odpowiedniej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych lub tramwajowych, w pobliżu parkingu. Dużą uwagę przy kupnie lokali biurowych należy zwrócić również na:

  • stan techniczny budynku,
  • stan budynków w sąsiedztwie,
  • aspekt wizualny samej nieruchomości, pamiętając, że miejsce, w którym prowadzimy firmę, jest jej wizytówką.

Przestrzeń biznesowa — aspekt, o którym nie można zapominać

Bardzo ważnym argumentem przy wyborze odpowiedniego lokalu biurowego w Poznaniu powinna być przestrzeń biznesowa biurowca - sąsiedztwo znanych marek i dużych korporacji oraz brak firm, które uznać możemy za potencjalną konkurencję.

Dlaczego sąsiedztwo znanych marek oraz korporacji jest ważne dla naszej firmy? Ponieważ pomaga nam w budowaniu własnej marki oraz umożliwia nawiązanie przydatnych kontaktów biznesowych. W szczególności jednak ma znaczenie wizerunkowe dla potencjalnych współpracowników czy kontrahentów.

Dobrze dobrana przestrzeń biznesowa biura pozwoli Twojej firmie na bardziej efektywne budowanie marki. Potencjalni kontrahenci będą ją kojarzyć dzięki sąsiedztwu z innymi znanymi firmami. Ważnym elementem jest unikanie sąsiedztwa potencjalnej konkurencji, które może mieć negatywny wpływ na postrzeganie Twojego biznesu. Szczególnie, jeśli usługi, które świadczy Twoja firma, będą lepsze i skuteczniejsze od tych świadczonych przez konkurencję.

biurowiec quadro office Poznań zdjęcie z zewnątrz

Biurowce Quadro i ich przestrzeń biznesowa

Im lepsza lokalizacja biura, tym lepsze sąsiedztwo biznesowe. Lokalizacja w centrum miasta dla wielu firm jest bardzo ważna, ponieważ wiąże się z prestiżem oraz sposobem, w jaki firmę odbierają współpracownicy. Nasz biurowiec znajduje się w ścisłym centrum Poznania, co sprawia, że firmy decydujące się na nasze biura zyskują prestiż lokalizacyjny oraz ogromne możliwości związane z najbliższym otoczeniem biznesowym.

W sąsiedztwie znajduje się wiele uznanych marek z ugruntowaną pozycją na rynku. To idealne miejsce dla firm, które marzą o szybkim rozwoju.

Wybór jest ważny!

To, na jaką przestrzeń biurową zdecyduje się firma, ma ogromne znaczenie dla jej działalności. Przy wyborze należy pamiętać o dogodnej lokalizacji oraz o przestrzeni biznesowej biurowca. Należy wybrać takie miejsce, które pozwoli na ciągły rozwój oraz umożliwi zbudowanie solidnej marki przedsiębiorstwa.