Aktualności

Ruszyła budowa biurowca Quadro Office przy ulicy Bożniczej w Poznaniu

Biurowiec Quadro Office Poznań

Nowy biurowiec w centrum Poznania

Firma Monday Development rozpoczęła realizację kameralnego budynku biurowego, który stanie u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary w Poznaniu. Quadro Office będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 1,2 tys. mkw.

Na parterze znajdzie się lokal handlowy. Na wyższych kondygnacjach powstaną lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Zaplanowano również recepcję i miejsca parkingowe. Biura w Quadro Office oferowane będą na sprzedaż. Za projekt odpowiada pracowania Insomia.

– Nowoczesna bryła biurowca, której istotę stanowią stal i szkło, mimo swej prostoty i niewielkich gabarytów będzie się wyróżniać na tle sąsiedniej zabudowy. Dodatkowo kształt obiektu podkreśla niejako podwójna i powycinana elewacja – stalowe ramy okalające obiekt. Wszystko to sprawia, że dość prosty budynek nabiera lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development.

Ukończenie budowy biurowca zaplanowane jest na czwarty kwartał tego roku. To druga inwestycja biurowa firmy Monday Development w Poznaniu. Pierwsza powstała przy ulicy Piątkowskiej 116.