Aranżacje

Ergonomiczne i nowoczesne aranżacje, czyli biuro uszyte na miarę

Aby lepiej ukazać możliwości wykorzystania powierzchni biurowych dostępnych w ofercie przygotowaliśmy przykładowe ich aranżacje. Współpracujemy z architektami specjalizującymi się w projektowaniu i zagospodarowaniu przestrzeni biura, dzięki czemu zyskujemy atrakcyjne i funkcjonalne miejsce, idealne do prowadzenia działalności.

  • Lokal o powierzchni 44 m2

aranżacja biura 44m2 widok z góry aranżacja biura 44m2 widok od boku

Aranżacja biura została stworzona z myślą o małych firmach pragnących prowadzić działalność w centrum Poznania. Z powierzchni wyodrębniono gabinet, strefę open space z czterema stanowiskami pracy oraz WC.

Pobierz pełną prezentację

 

  • Lokal o powierzchni 81 m2

aranżacja biura 81m2 widok od góryaranżacja biura 81m2 widok od boku

Lokal zaprojektowany został dla prowadzenia średniej wielkości biznesu. Sposób aranżacji biura umożliwił funkcjonalny podział przestrzeni na sekretariat, gabinet, salkę konferencyjną, open space z sześcioma stanowiskami pracy, WC oraz pomieszczenie przeznaczone na strefę socjalną lub archiwum. Koncepcję tą wykorzystano dla pokazowej aranżacji biura, którą można obejrzeć po umówieniu wizyty z doradcą. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.

Pobierz pełną prezentację

 

  • Lokal o powierzchni 115 m2

aranżacja biura 115m2 widok z góry   aranżacja biura 115m2 przykład 1   aranżacja biura 115m2 przykład 2   aranżacja biura 115m2 przykład 3   aranżacja biura 115m2 przykład 4   aranżacja biura 115m2 przykład 5  

Z przestrzeni nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 115 m2 wyodrębniono recepcję, dwa gabinety, open space na osiem stanowisk pracy, salkę konferencyjną, pomieszczenie socjalne, WC oraz archiwum. Taka aranżacja biura z pewnością doskonale sprawdzi się w przypadku większości firm, które z sukcesem prosperują na rynku.

Pobierz pełną prezentację